DJI Mavic 2 Zoom w świetnej promocyjnej cenie 4162 zł

0
181

Jeden z najlepszych dronów od DJI – czyli model DJI Mavic 2 Zoom jest teraz dostępny w świetnej cenie, którą otrzymamy po wpisaniu kuponu zniżkowego.

W skład całego zestawu wchodzi oczywiście dron wraz z kontrolerem, baterią, 3 parami śmigieł, ładowarka, kable do podłączenia kontrolera (Micro USB, USB Type-C, Lightning).

Co należy zrobić aby kupić DJI Mavic 2 Zoom w cenie 4162,40 zł?

Po pierwsze należy skierować się do sklepu GearBest (link) i następnie wykonać poniższe zadania:

– klikamy w link „BUY NOW”

– gdy już przejdziemy na kolejną stronę w miejscu, gdzie mamy opis „USE COUPON” wpisujemy treść naszego kuponu zniżkowego: GBDJIZOOM5 następnie przyciskamy „APPLY” – cena powinna się zmienić na 1095,37$

– finalizujemy zamówienie

Czy zakupy na stronie GearBest są bezpieczne?

Sklep ten już dawno stał się popularny wśród fanów nowych technologii (w szczególności produktów elektronicznych z Azji). Sam kupowałem Mavica Pro w listopadzie 2017 roku. Dodatkowo w cenie mamy tutaj funkcje Priority Line, która to funkcja obniża znacznie ryzyko dodatkowych opłat. Sklep daje gwarancje na swoje produkty.

Ile będziemy czekać na paczkę z naszym dronem DJI Mavic 2 Zoom?

Nie ma co ukrywać – na paczkę poczekamy ok. 3 tygodni i nie ma co liczyć na bardziej priorytetowe potraktowanie. Paczka idzie z Azji do Europy, a następnie w Europie jest przepakowywana i wysyłana już pod konkretny wskazany adres.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here