DJI event 2018

DJI Mavic Air to nazwa, która nie schodzi z ust wszystkim fanatykom dronów w ostatnich dniach. Oficjalna premiera nastąpi prawdopodobnie 23 stycznia 2018, a DJI dodatkowo dostarcza nam kolejnych powodów do rozmów dzięki wyemitowanej zapowiedzi konferencji.

Nazwa drona DJI Mavic Air na oficjalnej stronie DJI?

Chodź nazwa drona DJI Mavic Air nie przewinęła się nigdzie w oficjalnych komunikatach prasowych chińskiego producenta, wiele wskazuje właśnie na to, że najnowszy dron ze stajni DJI będzie miał właśnie taką nazwę. Wynika to choćby z przekierowania oficjalnej strony internetowej – gdy wpiszemy przykładowo dji.com/mavic-2 zostajemy przekierowani do strony z błędem, natomiast gdy wpiszemy dji.com/mavic-air zostajemy automatycznie przekierowani na stronę główną DJI, bez powiadomienia o błędzie 404. Przypadek?

Zapowiedź przedpremierowa Mavica Air?

Kilka dni temu DJI wypuściło oficjalną zapowiedź swojej wtorkowej konferencji. Na samym końcu krótkiego klipu możemy zaobserwować kształty nowego drona – prawdopodobnie Mavica Air.

Podczas zapowiedzi pada kilka ciekawych słów odnoszących się do „małych rozmiarów” nowego urządzenia. Wskazówka ta idealnie pasuje do tego, o czym mówiło się wcześniej – Mavic Air miałby wypełnić miejsce pomiędzy DJI Spark a Maviciem Pro. Jak wiemy Spark charakteryzuje się bardzo małymi rozmiarami, natomiast Mavic jest znacznie większy – oba natomiast są bardzo kompaktowe i łatwe w transporcie, czego nie można powiedzieć o serii Phantom.

Mavic Air miałby wypełnić miejsce pomiędzy DJI Spark a Maviciem Pro

Podsumowanie prawdopodobnej specyfikacji Mavica Air:

– wielkość oraz waga pomiędzy Sparkiem a Maviciem Pro,
– składane ramiona
– jeszcze lepsza jakość zdjęć i filmów
– bateria umożliwiająca dłuższe loty
– bardziej intuicyjne sterowanie
– możliwe różne wersje kolorystyczne (biała, czerwona, żółta, zielona, niebieska)

Oficjalna prezentacja nowego drona od DJI (Mavic Air?) nastąpi w najbliższy wtorek (23 stycznia) o godz. 16:00 polskiego czasu. A ja z pewnością będę Was informował o nowościach 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here