KFC postanowiło wypuścić limitowaną wersję swoich zestawów – oprócz skrzydełek z kurczaka znajdziemy tam drona!

KFC postawiło na dość ciekawy i oryginalny pomysł – swoje pudełka (boxy), w których normalnie znajdziemy kawałki kurczaka i frytki wzbogacili częściami do złożenia własnego drona. Co ciekawe nie mówimy tutaj o zabawce a normalnym zminiaturyzowanym dronie, którym możemy sterować z poziomu naszego smartfona.

Chcesz być na bieżąco – może polubimy się na Facebooku 🙂

Ciężko jest mi się rozpływać na temat specyfikacji tego urządzenia – jedno jest pewne: Mavic Air to to nie jest. Myślę, że należy traktować tego drona jako zabawkę w najczystszej postaci. Niemniej jednak nie spotkałem się jeszcze z przykładem takiego gadżetu, który był dodatkiem do kupowanego produktu. Najwidoczniej technologia wykorzystywana w dronach – zabawkach jest już na tyle tania, że można ją rozważać jako formę dodatkowego prezentu (kiedyś długopisy, dzisiaj drony)

Zestawy z gadżetem w formie drona znajdziemy niestety tylko w restauracjach na terenie USA. Cały zestaw jest sprzedawany pod nazwą Kentucky Flying Object (KFO). Promocja dostępna jest tylko 25 i 26 stycznia 2018. Tak czy inaczej czekam na recenzje 🙂

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here