DJI startuje z darmowym programem próbnym w ramach którego będziecie mieli możliwość otrzymania najnowszego drona DJI – Mavic Air przed innymi, a jeśli szczęście Wam dopiszę i wykażecie się to drona otrzymacie za darmo!

Program jest obarczony oczywiście wieloma kryteriami, które należy spełnić. Niemniej jednak z racji na to, że przystąpienie do niego jest darmowe i nie wiąże się z żadnymi dalszymi konsekwencjami warto wypróbować swoich sił w walce o najlepszego drona na rynku.

Ilość zgłoszeń i czas nadsyłania wniosków

Po pierwsze do programu może przystąpić tylko 1000 osób – może znajdziesz się wśród szczęśliwców. Kolejna wytyczna programu to czas wysyłania swoich zgłoszeń – do 5 lutego 2018.

Specjalny kod umożliwiający darmową, priorytetową wysyłkę

Jeśli spełnisz te dwa podstawowe kryteria to powinieneś otrzymać na swoją skrzynkę mailową (podaną w zgłoszeniu) Mavic Air Priority Shipping Code. Kod ten nie powinien być później przesłany niż 2 dni robocze po przesłaniu aplikacji do DJI. Nie otrzymanie maila z kodem oznacza, że nie zostaliście dopuszczeni do programu.

Jeśli udało Ci się otrzymać kod na swoją skrzynkę mailową, to będziesz uprawniony do zakupu Mavica Air z priorytetową przesyłką. Natomiast nie upoważnia on do przesłania drona za darmo. Piszę o tym z racji na to, że sam regulamin programu nie do końca jest jasny i klarowny.

Wybrani z darmowym Maviciem Air

Jeśli dostaniemy maila, kupimy drona i przystąpimy do programu, DJI może ale też nie musi zakwalifikować Cię do programu bezpłatnych badań drona DJI Mavic Air. Czy wybiorą Ciebie to zależy od tego, jak dzielisz się swoją „twórczością” w media społecznościowych, na oficjalnym forum DJI i portalu SkyPixel. Co to oznacza w praktyce – jeśli jesteś influencerem pokroju Michała Sadowskiego (twoje zdjęcia, video z drona zdobywają dużo lików) możesz się zakwalifikować do programu testowego i wtedy Mavica Air otrzymasz za darmo. DJI zastrzega sobie prawo do wybrania bliżej nieokreślonej liczby osób – zatem z 1000 zgłoszeń, darmowego Mavica może otrzymać 10 wybrańców. O tym czy zostałeś wybrany dowiesz się z maila od DJI, który to zostanie przesłany do lub w dniu 8 luty 2018.

Jeśli już Ci się uda to będziesz zobowiązany do podpisania swego rodzaju umowy użyczenia produktu przez DJI. Podpisując tę umowę zdeklarujesz się do wykonywania określonych czynności – prawdopodobnie pisanie, nagrywanie recenzji, robienie zdjęć, ”szerzenie dobrej nowiny” w internecie na temat produktów chińskiego producenta. To jednak nie znaczy, że dostaniesz Mavica Air za free – wśród tej garstki wybrańców DJI wybierze tych, którym dron należy się za free.

Zobacz także: Pierwsze porównania i recenzje Mavica Air

Podsumowując aby zdobyć drona DJI Mavic Air za free musimy się nieźle natrudzić i przy okazji mieć dużo szczęścia. Co ciekawe sam regulamin jest napisany w sposób chaotyczny i nawet czytając oficjalne forum DJI nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi co się dzieje z wcześniej kupionym dronem – czy zostawiamy go a DJI zwraca nam gotówkę na konto? Tak czy inaczej warto wpisać się na listę priorytetowej wysyłki, jeśli jesteście zainteresowani zakupem DJI Mavic Air. Możliwe, że uda Wam się przejść cały „pilotażowy” program i dron będzie Wasz za 0zł. Warto też zwrócić uwagę, że „promocja” ma na celu zachęcenie Cię do zakupu Mavica Air, pod pretekstem wcześniejszej wysyłki, możliwości otrzymania go za darmo. Jak jednak wiemy DJI nie rozda 1000 modeli swojego najnowszego drona, a otrzyma go tylko mocno wybrane grono, które wpasuje się w potrzeby marketingowe producenta.

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie DJI

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here